PE15A1070
Mfr.Part #
PE15A1070
Datasheet
PE15A1070
Description
LNA 0.8DB NF 1 TO 4GHZ SMA
Stock
4
Current - Supply :
120mA
Frequency :
1GHz ~ 4GHz
Gain :
20dB
Mounting Type :
Noise Figure :
0.8dB
P1dB :
20dBm
Test Frequency :
1GHz ~ 4GHz
Voltage - Supply :
9V ~ 15V