R51-1D70-24F
- Mfr.Part #
- R51-1D70-24F
- Datasheet
R51-1D70-24F
- Description
- RELAY AUTO 70A 24VDC SPNO
- Stock
- 2301
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Rating (Current) :
- 70 A
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C