R51-1D70-12
- Mfr.Part #
- R51-1D70-12
- Datasheet
R51-1D70-12
- Description
- RELAY AUTO 70A 12VDC SPST
- Stock
- 652
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 70 A
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C