RMD3H24LA40
Mfr.Part #
RMD3H24LA40
Datasheet
RMD3H24LA40
Description
SSR RELAY 3PST-NO 40A 0-240V
Stock
244
Load Current :
40 A
Voltage - Input :
24VAC/DC
Voltage - Load :
0 V ~ 240 V