RMD3H48MA40
Mfr.Part #
RMD3H48MA40
Datasheet
RMD3H48MA40
Description
SSR RELAY 3PST-NO 40A 0-277V
Stock
156
Load Current :
40 A
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Load :
0 V ~ 277 V