C500K2R5
Mfr.Part #
C500K2R5
Datasheet
C500K2R5
Description
500W 2.5 OHMS VIT CORRIB 10%
Stock
720
Power (Watts) :
500W
Resistance :
2.5 Ohms
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Tolerance :
±10%