C500K35RE
Mfr.Part #
C500K35RE
Datasheet
C500K35RE
Description
500W 35 OHMS VIT CORRIB 10%
Stock
462
Power (Watts) :
500W
Resistance :
35 Ohms
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Tolerance :
±10%