C500K10RE
Mfr.Part #
C500K10RE
Datasheet
C500K10RE
Description
500W 10 OHMS VIT CORRIB 10%
Stock
441
Power (Watts) :
500W
Resistance :
10 Ohms
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Tolerance :
±10%