C500K1R0E
Mfr.Part #
C500K1R0E
Datasheet
C500K1R0E
Description
500W 1 OHMS VIT CORRIB 10%
Stock
166
Power (Watts) :
500W
Resistance :
1 Ohms
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Tolerance :
±10%