152SHB0R3ASLE
Mfr.Part #
152SHB0R3ASLE
Datasheet
152SHB0R3ASLE
Description
CAP CER 0.3PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Stock
798
Capacitance :
0.3 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
1500V (1.5kV)