201CHB471FSLE
Mfr.Part #
201CHB471FSLE
Datasheet
201CHB471FSLE
Description
CAP CER 470PF 200V P100 1111
Stock
410
Capacitance :
470 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
200V