CESD15VD5
Mfr.Part #
CESD15VD5
Datasheet
CESD15VD5
Description
15V TVS,PACKAGE SOD-523, TVS ARR
Stock
79880
Capacitance @ Frequency :
48pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
9.5A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
323W
Voltage - Breakdown (Min) :
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
34V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
15V (Max)