ESDA14V2-2BF3
Mfr.Part #
ESDA14V2-2BF3
Manufacturer
STMicroelectronics
Package/Case
Datasheet
ESDA14V2-2BF3
Description
TVS DIODE 12VWM 4FLIPCHIP
Stock
301
Manufacturer :
STMicroelectronics
Bidirectional Channels :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
4-WFBGA, FCBGA
Power - Peak Pulse :
50W
Supplier Device Package :
4-FlipChip (0.77x0.77)
Voltage - Breakdown (Min) :
14.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
12V