ESDA14V2-4BF2
Mfr.Part #
ESDA14V2-4BF2
Manufacturer
STMicroelectronics
Package/Case
Datasheet
ESDA14V2-4BF2
Description
TVS DIODE 12VWM 5FLIPCHIP
Stock
417
Manufacturer :
STMicroelectronics
Bidirectional Channels :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
5-WFBGA, FCBGA
Power - Peak Pulse :
50W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
5-FlipChip (1.12x1.12)
Voltage - Breakdown (Min) :
14.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
12V