SESD0402S-005-054
Mfr.Part #
SESD0402S-005-054
Datasheet
SESD0402S-005-054
Description
TVS DIODE 5VWM SOD923
Stock
631
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
0.5pF @ 1MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
SOD-923
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SOD-923
Voltage - Breakdown (Min) :
5.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
5V (Max)