EA2532LA18-24.000M TR
- Mfr.Part #
- EA2532LA18-24.000M TR
- Manufacturer
- Ecliptek
- Package/Case
- Datasheet
EA2532LA18-24.000M TR
- Description
- CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
- Stock
- 7208
- Quality
- Manufacturer :
- Ecliptek
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C