EA2532LA18-30.000M TR
Mfr.Part #
EA2532LA18-30.000M TR
Manufacturer
Ecliptek
Package/Case
Datasheet
EA2532LA18-30.000M TR
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
Stock
716
Manufacturer :
Ecliptek
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
30 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C