ABL-12.000MHZ-B2
- Mfr.Part #
- ABL-12.000MHZ-B2
- Datasheet
ABL-12.000MHZ-B2
- Description
- CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
- Stock
- 6532
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C