ABL-14.7456MHZ-B2
Mfr.Part #
ABL-14.7456MHZ-B2
Datasheet
ABL-14.7456MHZ-B2
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
Stock
4208
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
14.7456 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C