ABL-3.6864MHZ-B2
Mfr.Part #
ABL-3.6864MHZ-B2
Datasheet
ABL-3.6864MHZ-B2
Description
CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF TH
Stock
4082
ESR (Equivalent Series Resistance) :
180 Ohms
Frequency :
3.6864 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C