US3840012
Mfr.Part #
US3840012
Datasheet
US3840012
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Stock
445
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
38.4 MHz
Frequency Stability :
±12ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
7pF
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C