US3840017
Mfr.Part #
US3840017
Datasheet
US3840017
Description
CRYSTAL CERAMIC SEAM1612 T&R 3K
Stock
736
ESR (Equivalent Series Resistance) :
54 Ohms
Frequency :
38.4 MHz
Frequency Stability :
±35ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-30°C ~ 105°C