US3840005
Mfr.Part #
US3840005
Datasheet
US3840005
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Stock
530
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
38.4 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
10pF
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C