CC4V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-10PPM-TA-QC
Mfr.Part #
Datasheet
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Stock
611
ESR (Equivalent Series Resistance) :
65 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
12.5pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C