CC4V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TC-QC
Mfr.Part #
Manufacturer
Micro Crystal
Package/Case
Datasheet
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Stock
686
Manufacturer :
Micro Crystal
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
65 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
12.5pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C