CC4V-T1A-153.600KHZ-9PF-30PPM-TA-QC
Mfr.Part #
Datasheet
Description
CRYSTAL 153.6000KHZ 9PF SMD
Stock
397
Frequency :
153.6 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C