CPPDC5L-BR-24.4196/35.0
Mfr.Part #
CPPDC5L-BR-24.4196/35.0
Datasheet
CPPDC5L-BR-24.4196/35.0
Description
XTAL OSC XO 3.3V 4SMD
Stock
579
Current - Supply (Max) :
25mA
Frequency - Output 1 :
24.4196MHz, 35MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
3.3V