CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0
Mfr.Part #
CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0
Datasheet
CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0
Description
XTAL OSC XO 3.3V 4SMD
Stock
371
Current - Supply (Max) :
25mA
Frequency - Output 1 :
24.4196MHz, 35MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
3.3V