CPPDC5L-BR-100.0/54.9441
Mfr.Part #
CPPDC5L-BR-100.0/54.9441
Datasheet
CPPDC5L-BR-100.0/54.9441
Description
XTAL OSC XO 3.3V 4SMD
Stock
597
Current - Supply (Max) :
25mA
Frequency - Output 1 :
54.9441MHz, 100MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
3.3V