STSPIN32F0251TR
Mfr.Part #
STSPIN32F0251TR
Datasheet
STSPIN32F0251TR
Description
250 V THREE-PHASE CONTROLLER WIT
Stock
592
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Supplier Device Package :
64-TQFP-EP (10x10)
Voltage - Supply :
9V ~ 20V