C1500K100E
Mfr.Part #
C1500K100E
Datasheet
C1500K100E
Description
1500W 100 OHMS SILI CORRIB 10%
Stock
228
Power (Watts) :
1500W
Resistance :
100 Ohms
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Tolerance :
±10%