C1500K358
Mfr.Part #
C1500K358
Datasheet
C1500K358
Description
1500W 358 OHMS SILI CORRIB 10%
Stock
191
Power (Watts) :
1500W
Resistance :
358 Ohms
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Tolerance :
±10%