C1500K150E
Mfr.Part #
C1500K150E
Datasheet
C1500K150E
Description
1500W 150 OHMS SILI CORRIB 10%
Stock
3
Power (Watts) :
1500W
Resistance :
150 Ohms
Temperature Coefficient :
±400ppm/°C
Tolerance :
±10%