AR305C105K4RTR1
Mfr.Part #
AR305C105K4RTR1
Datasheet
AR305C105K4RTR1
Description
CAP CER RADIAL
Stock
456
Capacitance :
1 µF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50V