AR305C474K4RTR2-NDC
Mfr.Part #
AR305C474K4RTR2-NDC
Datasheet
AR305C474K4RTR2-NDC
Description
CAP CER RADIAL
Stock
344
Capacitance :
0.47 µF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50V