201CHB271GSLE
Mfr.Part #
201CHB271GSLE
Datasheet
201CHB271GSLE
Description
CAP CER 270PF 200V P100 1111
Stock
143
Capacitance :
270 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
200V