201CHB331GSLE
Mfr.Part #
201CHB331GSLE
Datasheet
201CHB331GSLE
Description
CAP CER 330PF 200V P100 1111
Stock
181
Capacitance :
330 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
200V