301CHB121GCLE
Mfr.Part #
301CHB121GCLE
Datasheet
301CHB121GCLE
Description
CAP CER 120PF 300V P100 1111
Stock
729
Capacitance :
120 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
300V