301CHB121JCLE
Mfr.Part #
301CHB121JCLE
Datasheet
301CHB121JCLE
Description
CAP CER 120PF 300V P100 1111
Stock
301
Capacitance :
120 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
300V