301CHB102GSLE
Mfr.Part #
301CHB102GSLE
Datasheet
301CHB102GSLE
Description
CAP CER 1000PF 300V P100 1111
Stock
560
Capacitance :
1000 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
300V