BN154E0334K--
Mfr.Part #
BN154E0334K--
Datasheet
BN154E0334K--
Description
CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD
Stock
544
Capacitance :
0.33 µF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
63V
Voltage Rating - DC :
100V