BN154E0335K--
Mfr.Part #
BN154E0335K--
Datasheet
BN154E0335K--
Description
CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Stock
772
Capacitance :
3.3 µF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
63V
Voltage Rating - DC :
100V