PCB2B28A
- Mfr.Part #
- PCB2B28A
- Datasheet
PCB2B28A
- Description
- TERM BLOCK CARD EDGE 28POS GOLD
- Stock
- 376
- Convert From (Adapter End) :
- Terminal Blocks, Screw Connection, 28 Pos, 2 Rows
- Convert To (Adapter End) :
- Card Edge Connector, 28 Pos
- Wire Gauge :
- 12 AWG