PCB2B15A
Mfr.Part #
PCB2B15A
Datasheet
PCB2B15A
Description
TERM BLOCK CARD EDGE 15POS GOLD
Stock
477
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 15 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 15 Pos
Wire Gauge :
12 AWG