MXJFFHI7M3728
Mfr.Part #
MXJFFHI7M3728
Datasheet
MXJFFHI7M3728
Description
HC49S 20PF 20/30PPM -40/85C 7.3
Stock
22000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C