MXJFHJI16M0
Mfr.Part #
MXJFHJI16M0
Datasheet
MXJFHJI16M0
Description
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 16M
Stock
1000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C