MXJFHJC26M0
Mfr.Part #
MXJFHJC26M0
Datasheet
MXJFHJC26M0
Description
HC49S 20PF 30/50PPM -20/70C 26M
Stock
1000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C