MXJFAHI7M3728
Mfr.Part #
MXJFAHI7M3728
Datasheet
MXJFAHI7M3728
Description
HC49S 20PF 10/30PPM -40/85C 7.3
Stock
312
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C