MXJFHJC9M8304
Mfr.Part #
MXJFHJC9M8304
Datasheet
MXJFHJC9M8304
Description
HC49S 20PF 30/50PPM -20/70C 9.8
Stock
546
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
9.8304 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C