MXJBHJI7M3728
- Mfr.Part #
- MXJBHJI7M3728
- Datasheet
MXJBHJI7M3728
- Description
- HC49S 12PF 30/50PPM -40/85C 7.3
- Stock
- 4050
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 7.3728 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Load Capacitance :
- 12pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C